Дмитро Комаров важко переживає загибель свого друга, пілота Ігоря Табанюка

Телеведучого Дмитра Комарова спіткала втрата - 28 серпня в авіакатастрофі на Івано-Франківщині загинув його друг, професійний пілот ігор Табанюк. Звістка про трагедію вразила українців, а Комарова буквально шокувала, адже з Табанюком вони бачилися зовсім недавно і разом працювали над фільмом "Небо", який повинен вийти до Дня Незалежності України. Пост, присвячений пам'яті друга, Комаров опублікував у своєму Instagram.

"Мені складно писати і говорити. Ігор був другом. Він - один з кращих пілотів України. Людина, яка все своє життя, час, сили і енергію віддала авіації", - написав телеведучий.

Комаров зазначив, що Табанюк був пілотом з 40-річним льотним стажем, а тому катастрофа літака виглядає дивно і вимагає ретельного розслідування. На думку телеведучого, пілот з таким колосальним досвідом не міг не впоратися з керуванням - найімовірніше, причина криється в несправності обладнання або у раптовому і різкому погіршенні самопочуття Табанюка.

При цьому телеведучий заявив, що аеродром в Коломиї був справою всього життя Табанюка. Льотчик мріяв зробити місто туристичним центром, який, завдяки літакам, в майбутньому став би воротами в українські Карпати для всього світу.

"Я звертаюся до керівництва міста і країни - будь ласка, простежте, щоб після смерті Табанюка не загинула справа його життя", - закликав Комаров.

Популярні статті зараз

Категорично не можна працювати: одна з найважливіших дат в церковному календарі, які прикмети та традиції

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Все новости

Крім іншого, Комаров впевнений, що влада Коломиї зобов'язана увічнити пам'ять про Табанюка, присвоївши аеродрому його ім'я.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Настя Каменських забралася в басейн голяка і опублікувала пікантні фото.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Лілія Ребрик продемонструвала стрункі ніжки і витончену фігуру в халатику.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що скандальна MARUV опублікувала в мережі" голі " фото.