З 1 серпня в Україні зросли тариф на газ для населення

Підприємства, що постачають природний газ українцям, озвучили нові тарифи, згідно з якими населення буде платити за блакитне паливо в серпні. Порівняльний аналіз цін опублікувало видання канал 24.

Станом на сьогодні менше всіх за кубометр газу платять клієнти компаній "Стрийнафтогаз" і "Галнафтогаз" - липнева ціна в 7,99 гривні для них не змінилася. А ось клієнтам компанії" Енергія країни" не пощастило - їм доведеться віддати 16,99 гривні за кубометр, тобто, дорожче найвищого липневого тарифу на 3,5 гривні.

Примітно, що протягом декількох місяців не підвищували (але і не знижували) тариф компанії "Газпостачсервіс" і "Прикарпаття Енерго Трейд" - їх клієнти продовжать платити 8,6 гривні за кубометр. Не змінилися в порівнянні з липневими розцінки й у "Волиньгаззбут" - 12,98 гривні за кубометр.

А ось компанії "Асканія Енерджі", "Газпромпостач", "М газ трейдинг" і вищезгадана "Енергія країни" розцінки підняли, до того ж істотно - їх клієнтам доведеться платити на 1,1; 2,4;2 і 16,78 гривні дорожче відповідно. 

Варто відзначити, що нові тарифи не включають вартість доставки і розподілу газу - за цю послугу споживачам доведеться платити окремо згідно з діючими розцінками. 

Популярні статті зараз

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Все новости

Крім того, нові ціни на газ стосуються тих споживачів, які платять за блакитне паливо згідно з тарифом "Місячний". Для тих українців, які укладають з постачальниками контракт на постачання газу за тарифом "Річний", діють інші розцінки - НАК "Нафтогаз" пропонує паливо за ціною 7,96 гривні за кубометр.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українцям прогнозують енергетичну кризу під час нового опалювального сезону.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що у новому опалювальному сезоні тарифи на газ і тепло значно зростуть.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні матеріальний стан одержувачів субсидій перевірятиме особлива інспекція.