З 1 вересня українцям надали можливість отримувати пенсії через банки

Українські пенсіонери, які користуються послугами "Укрпошти" для отримання виплат, отримали можливість з тією ж метою скористатися послугами банків. Зробити це можна буде вже з 1 вересня - за умови, що пенсіонер своєчасно подасть відповідну заяву, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Для того, щоб скористатися послугами банків для отримання виплат, пенсіонерам слід відкрити рахунок в одній з 44-х фінансових установ (їх список опублікований на офіційному сайті Мінфіну) до 1 вересня. Крім цього, заява, що підтверджує згоду пенсіонера на отримання виплат таким чином, має бути направлена в один з місцевих органів ПФУ. Дана заява також може бути залишена пенсіонером у відділенні обраного ним банку - в цьому випадку обов'язок з передачі документа в органи ПФУ бере на себе фінансова установа.

Пенсіонерам, які не захочуть отримувати пенсію через банк, турбуватися не варто - з 1 вересня для них нічого не зміниться і виплати вони, як і раніше, будуть отримувати через "Укрпошту".

Варто відзначити, що з 1 липня в результаті чергової індексації українські пенсіонери отримують підвищену пенсію - мінімальні виплати збільшили людям, які мають понаднормовий стаж, а також тим, хто вийшов на заслужений відпочинок за віком. При цьому до кінця 2021 року пенсії українців планують перерахувати ще двічі, а люди, які досягли 75-річного віку, отримуватимуть щомісячні виплати від держави в розмірі 400 гривень.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українцям пояснили, хто має право на достроковий вихід на пенсію в 50 і 45 років.

Популярні статті зараз

Перепади температур і сильні морози: кліматолог розповіла, яку зиму чекати українцям

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про випадках, в яких пенсію українцям можуть скасовувати або тимчасово призупиняти.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що кілька мільйонів українців ризикують залишитися без пенсій вже в 2027 році.