Парафіяни Православної церкви 7 серпня вшановують пам'ять Святої Анни - Матері Діви Марії

У церковному календарі 7 серпня вшановують пам'ять Святої Анни - згідно з легендою, саме в цей день жінка, яка колись стала матір'ю Богородиці, померла. З цієї причини офіційна назва пам'ятної дати - Успіння праведної Анни.

В Євангелії сказано, що праведні Іоаким і Анна довгий час були бездітною парою, через що дуже страждали. Нарешті, їх молитви про потомство були почуті - Анна народила дочку, яку, за велінням згори, назвала Марією. Через роки цій дівчинці судилося стати Матір'ю Ісуса Христа.

Свята Анна традиційно вважається покровителькою бездітних жінок, які мріють про народження малюка. Саме її про заступництво і допомогу і слід просити 7 серпня, заради чого бажано відвідати храм. Крім того, оскільки праведні Іоаким і Анна прожили життя праведно, в любові і злагоді, день вважається вдалим для того, щоб вступити в шлюб і вінчатися.

У народі вважалося, що на Успіння не можна сваритися і лаятися. Крім того, гріхом вважалося виконання будь-якої брудної роботи, а жінкам, які очікують народження дитини, заборонялося рукодільничати.

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна ходити в брудному одязі: велике церковне свято 18 вересня, народні прикмети

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Пов'язані з 7 серпня і цікаві погодні прикмети: зокрема, вважалося, що по погоді в першій половині дня можна судити про те, яким буде грудень, а холодний ранок віщує морозну і сніжну зиму. Якщо ж на Успіння протягом дня буде тепло і сонячно, зима буде м'якою і малосніжною.

7 серпня з іменинами слід вітати людей, що носять імена Анна, Микола і Олександр.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали самі егоїстичні знаки зодіаку.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали найщасливіші знаки зодіаку.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що  астрологи назвали найбільш господарських і працьовитих представників зодіаку.