Мобільний оператор Vodafone запропонував своїм клієнтам послугу пошуку близьких людей

Клієнтам мобільного оператора Vodafone з недавніх пір не потрібно завантажувати сумнівні мобільні додатки для того, щоб визначити місцезнаходження їхніх близьких. Для того, щоб позбутися занепокоєння з приводу того, де в цей момент перебувати дитина, брат або дружина, клієнтам мобільного оператора варто всього лише під'єднати послугу "ЗнайДе", повідомляє прес-служба Vodafone.

Головним плюсом нової послуги є те, що абоненти, які її під'єднали, можуть дізнатися місцезнаходження близьких людей в межах 300 метрів в тому випадку, якщо вони не покидали межу міста. У тому випадку, якщо людина, яку шукають, покинула міські межі, послуга допоможе виявити її місцеперебування в межах кілометра.

Для того, щоб під'єднати дану послугу, достатньо виконати ряд нескладних операцій. Перш за все, з мобільного слід відправити повідомлення на номер 7005, при цьому текст повідомлення повинен містити номер телефону абонента, місцеперебування якого ви бажаєте дізнатися. Приблизно, запит буде виглядати так: 000 000 00 00 плюс ім'я абонента в тому вигляді, в якому воно записане у вашій телефонній книзі. Приклад - 000 000 00 00 МАМА.

Примітно, що в повідомленні-запиті можна використовувати як кирилицю, так і латиницю. Підійдуть також і цифри від 0 до 9, а також всілякі знаки: -; +; $; @; *; _; і т. д.

Варто також відзначити, що місцеперебування абонента ви будете дізнаватися тільки з його згоди: після того, як Ви відправите запит на відповідний номер, абонент отримає повідомлення, в якому йому запропонують підтвердити його згоду на участь в даній програмі Vodafone

Популярні статті зараз

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

26 млрд гривень: Пенсійний фонд розкрив ситуацію з виплатами пенсій у вересні

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Все новости

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні подорожчає мобільний зв'язок.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні набув чинності електронний документ, що підтверджує свідоцтво про народження.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні pos-термінали.