Народний синоптик розповів про те, якою буде погода в Україні до кінця серпня

До кінця літа українцям доведеться перетерпіти ще кілька днів справжнього пекла, проте в цілому пік спекотної погоди вже пройдено, і з 12 серпня температура повітря почне потроху знижуватися. Про це в коментарі виданню Обозреватель розповів народний синоптик Леонід Горбань.

За словами синоптика, період, протягом якого денна температура стабільно не опускалася нижче + 31, майже закінчений. Холоднішати потроху почне вже в четвер, 12 серпня, і до Дня Незалежності звичайними для українців стануть +22-24 градуси на термометрах.

Крім того, звичними стануть і дощові дні - в регіонах така погода буде встановлюватися періодично, а ближче до кінця місяця кілька похмурих і сирих днів чекають жителів вже всієї України.

Трохи довше спекотна погода протримається на півдні країни - там температура почне знижуватися тільки після 15 серпня. Навсправжки похолодає в південних областях після Дня Незалежності, коли термометри покажуть +26 градусів. Кінець літа жителі регіону зустрінуть при незвичних + 22 градусах.

При цьому Леонід Горбань зазначив, що у вересні в Україні ненадовго затримається літня погода - досить жарко і сухо буде протягом перших десяти днів місяця, проте ближче до середини місяця осінь вступить у свої права, принісши з собою дощі і похолодання. Разом з тим в кінці вересня в Україну двічі буде повертатися тепло - правда, за словами синоптика, обидва "бабиних літа" триватимуть всього по два-три дні.

Популярні статті зараз

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Все новости

Нагадавши, раніше Новинар повідомляв про те, що народний синоптик пообіцяв українцям аномальну погоду у вересні.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що синоптики назвали дату серпневого похолодання.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що на Україну обрушився циклон з Європи.