Парафіяни Православної церкви 11 серпня святкують Різдво Миколи Угодника

11 серпня православні християни відзначають одне з трьох свят, пов'язаних з ім'ям Миколи Чудотворця, а саме - Різдво святого. На відміну від всесвітньо відомого "Дня Святого Миколая", що відзначається 19 грудня, сьогоднішня дата в православ'ї залишалася забутою протягом багатьох століть, і лише в 2004 році була повернута в церковний календар.

11 серпня варто відвідати храм і помолитися Святому Миколаю - відомому заступнику всіх нужденних і хворих, а також покровителю людей, постраждалих від чужої несправедливості. Кожному віруючому сьогодні варто і самому творити маленькі чудеса для своїх ближніх - день відмінно підходить для всіляких благих справ. А ось вечір 11 серпня варто провести в колі сім'ї.

У цей день під забороною будь-яка важка фізична праця; крім того, жінкам не варто шити, в'язати, взагалі займатися будь-яким рукоділлям і навіть прати. Брати гроші в борг також не варто, а ось повернути взяте в позики потрібно обов'язково. Великим гріхом вважаються сварки і конфлікти - день потрібно провести в мирі з собою і оточуючими.

Популярні статті зараз

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

З 11 серпня пов'язані цікаві погодні прикмети - вважається, що хороша погода протягом дня обіцяє теплий і сухий вересень, а туманний ранок віщує багатий урожай зернових культур в майбутньому році. 

11 серпня з іменинами слід привітати людей, що носять імена Олексій, Костянтин, Михайло, Микола і Данило.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали найвірніші і віддані знаки зодіаку.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали найщасливіші знаки зодіаку.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що  астрологи назвали найбільш господарських і працьовитих представників зодіаку.