Коштів на виплату субсидій у бюджеті вистачить тільки до листопада, після чого буде потрібно додаткове фінансування

До початку опалювального сезону в Україні залишається всього 2 місяці, і саме на цей - неопалювальний - період бюджет має кошти на виплату субсидій населенню. Вже з листопада профільним відомствам доведеться вишукувати додаткові кошти, заявив глава Міністерства фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю виданню Главком.

За словами глави відомства, зараз чиновники розраховують на Верховну Раду - як тільки нардепи повернуться з канікул, їм доведеться шукати додаткові кошти і вирішувати питання про збільшення витрат на дану сферу. Марченко зазначив, що з 35 мільярдів гривень, передбачених бюджетом на виплату субсидій у поточному році, станом на серпень витрачена сума, що перевищує 31 мільярд. Природно, що з настанням опалювального сезону витрати збільшаться, а тому залишку коштів українцям-субсидіантам не вистачить.

Всупереч запевненням уряду в тому, що скорочувати кількість субсидіантів в Україні найближчим часом не будуть, частина українців, згідно з новими правилами, на отримання пільг розраховувати все ж не може. До числа тих людей, які гарантовано отримають відмову в оформленні субсидії, відносяться українці, які мають понад 100 тисяч гривень на депозитному рахунку, які володіють автомобілем, з моменту покупки якого не пройшло 5-и років, а також люди, які придбали валюту на суму, що перевищує 50 тисяч гривень. 

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні для субсидіантів скасують пільгові" карантинні " норми споживання комунальних послуг.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що до українців, які отримують субсидії на комунальні послуги, додому будуть приходити з перевірками.

Популярні статті зараз

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, якими будуть тарифи на основні комунальні послуги восени 2021 року.