"Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами

До "Місячного" і "Річного" тарифів від НАК "Нафтогаз" в компанії додали ще один. Тариф отримав назву "Комфортний сезон": його особливість полягає в тому, що абоненти отримують можливість щомісяця оплачувати послугу рівномірними частинами. Діє такий тариф з 9 серпня 2021 року, повідомляють у НАК "Нафтогаз".

Вартість кубометра газу при підключенні тарифу "Комфортний сезон" дорівнює ціні кубометра при тарифі "Річний", тобто, 7,96 гривні (природно, що мова йде про вартість кубометра без урахування доставки). Перевага полягає в наступному: при підключенні враховується обсяг газу, який зазвичай витрачає домогосподарство протягом опалювального сезону, після чого вираховується приблизна вартість цього обсягу. Далі сума розбивається на сім частин (за кількістю місяців, протягом яких триває опалювальний сезон). Таким чином, щомісяця споживач зобов'язаний буде внести в рахунок оплати за газ одну сьому від вартості зарезервованого обсягу.

Кілька нюансів при підключенні нового тарифу: клієнт не повинен мати заборгованості перед "Нафтогазом". Крім того, плату за витрачене блакитне паливо споживачеві треба буде вносити щомісяця до 15 числа; водночас протягом опалювального сезону клієнт, який побажав змінити тариф, зможе зробити це в будь-який момент.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що у деяких містах України тарифи на газ під час опалювального сезону зростуть не менше, ніж на 70%.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що українцям прогнозують енергетичну кризу під час нового опалювального сезону.