Клієнт "ПриватБанку" звинувачують фінансову установу у самовільній зміні PIN-кодів зарплатних карток

Ситуація, коли PIN-код банківської картки, при спробі її власника зняти гроші, банкомат раптово оголошує некоректним, час від часу відбувається з клієнтами деяких українських банків. Зокрема, на те, що подібним "грішить" "ПриватБанк", нещодавно почали скаржитися клієнти фінансової установи. Так, подібна історія була описана однією з клієнток банку на сторінці спільноти "Фінансові ринки України" у Facebook.

За словами власниці такої карти, PIN-код в її випадку протягом 10 днів змінювався двічі. При цьому банк не повідомляв клієнтці про дії, що вживаються - про те, що картою вона тимчасово скористатися не може, жінка дізнавалася в самий невідповідний момент.

Ситуацію вже встигли прокоментувати в самому "Приваті". Як з'ясувалося, техпідтримка банку дійсно час від часу змушена вдаватися до екстреної зміни PIN-коду карт своїх клієнтів. Йдеться про випадки, коли власник картки, намагаючись зняти гроші в банкоматі, "наривається" на так званий "скіммер" - пристрій, що зчитує PIN-код, яким користуються шахраї. Для того, щоб аферисти не викрали гроші клієнта, "ПриватБанк" змушений вдаватися до екстреної зміни PIN-коду. Єдиний нюанс - фінансова установа зобов'язана повідомити клієнта про зміну коду за допомогою SMS-повідомлення.

Якщо таке повідомлення отримано клієнтом не було, для розв'язання проблеми варто звернутися до найближчого відділення "Привату". Там же можна змінити карту на нову в тому випадку, якщо клієнт захоче додатково убезпечити свої гроші.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що банкам дозволили заарештовувати рахунки українців і списувати з них кошти.

Популярні статті зараз

26 млрд гривень: Пенсійний фонд розкрив ситуацію з виплатами пенсій у вересні

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що пенсіонери отримали можливість оформляти отримання виплат в банках за своїм вибором.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді пояснили, як страхуватимуть вклади громадян після введення накопичувальної пенсійної системи.