В уряді обіцяють провести Планове підвищення пенсій у жовтні та грудні 2021 року

До кінця 2021 року пенсії в Україні планують підвищувати двічі: у грудні, коли підвищення торкнеться людей віком від 75-и років, а також у грудні, коли буде збільшено розмір мінімальної пенсії для 65-річних українців. Про це Міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла в ефірі каналу UA: Перший.

Так, за словами Лазебної, доплату в розмірі 400 гривень українці у віці від 75-и років з жовтня почнуть отримувати щомісяця: в майбутньому, розраховують в уряді, в програму таких "доплат за віком" вдасться включити також і людей від 70-и років. Примітно, що протягом 2022 року ці доплати будуть піддавати індексації, в результаті чого вони збільшаться до 570 гривень.

Заплановане на грудень підвищення пенсій буде викликане зростанням рівня мінімальної зарплати в Україні. Воно торкнеться українців у віці від 65 років, які отримують пенсію - "мінімалку". Таким чином, в Мінсоцполітики стверджують, що в грудні розмір мінімальної пенсії складе 2,6 тисячі гривень.

Варто відзначити, що в 2022 році в Мінсоцполітики планують провести як мінімум одну індексацію і три перерахунки пенсій (у зв'язку з прогнозованим підвищенням прожиткового мінімуму і підвищенням мінімальної заробітної плати). Крім того, в новому році у відомстві планують підвищити пенсійні виплати ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які отримали інвалідність в наслідок катастрофи.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українці, які не мають мінімальної кількості трудового стажу, можуть залишитися без пенсії.

Популярні статті зараз

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді придумали, як убезпечити вклади українців після старту накопичувальної пенсійної системи.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що накопичувальна пенсійна система дозволить збільшити пенсії українців в два рази.