Послуги поштового зв'язку, які надає українцям Укрпошта, подорожчають на 20%

Відправка листів, листівок і посилок за допомогою Укрпошти в Україні подорожчає - мова йде про 20% підвищення вартості відповідних послуг. "Вибити" відповідне рішення у Нацкомісії, що регулює сферу зв'язку та інформатизації Укрпошті вдалося вперше з 2019 року - саме тоді компанія востаннє підвищувала вартість своїх послуг. Про підвищення цін на поштові послуги українців повідомивши офіційний сайт НКРЗІ.

Примітно, що нові розцінки на послуги є результатом своєрідного компромісу - спочатку керівництво Укрпошти вимагало у НКРЗІ дозволу на підвищення цін майже на 30%. У компанії обґрунтовують необхідність підвищення вартості послуг тим, що в Україні вже кілька разів підвищувався розмір мінімальної заробітної плати. Крім того, на необхідність введення нових цін впливають інфляція і подорожчання собівартості поштових послуг в цілому.

Таким чином, незабаром вартість відправки звичайного листа або поштової картки досягне 13 гривень - проти 11 гривень, до яких з 2019 року встигли звикнути українці. Відправка 250-грамової бандеролі, згідно з новими розцінками, обійдеться українцям майже в 20 гривень, а замовні бандероль, лист або поштову картку доведеться оплачувати в розмірі 9,5 гривні (тоді як раніше подібна послуга коштувала 8 гривень).

Варто відзначити, що починаючи з моменту останнього підвищення вартості послуг Укрпошти, компанія шість разів зверталася до НКРЗІ за дозволом на підвищення розцінок на надані послуги. Спочатку в Укрпошті планували підвищувати ціни поетапно з тим, щоб, у підсумку, в цілому ціни підвищилися на 40%.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що наприкінці осені 2021 року в Україні подорожчають Інтернет і телебачення.

Популярні статті зараз

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Пенсії підвищуватимуть ще 4 рази: хто потрапив до списку індексації на 2022 рік

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Українцям нараховуватимуть штрафи, торкнеться тих, хто не встиг до 1 вересня

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.