Урочисте святкування Дня Незалежності

Сьогодні відбудеться 30 ювілей незалежності України, але на жаль не всі зможуть відвідати цю важливу подію. Саме з цього команда телеканалу ТСН вирішила відправитися на святкування і транслювати це подія.

Ведучими прямого ефіру будуть Алла Мазур, Наталія Мосейчук та Лідія Таран. Локації для спецефіру ТСН облаштують біля фасаду та на даху Золотих Воріт. Крім того, ворота Золотих воріт з нагоди свята Незалежності відкриють, і глядачі зможуть на власні очі побачити, як виглядають стіни головного входу в столицю часів Київської Русі.  

Зазначимо, що вже о 10:00 на Хрещатику пройде військовий парад. Він вперше розпочнеться спільним виносом Державного Прапора України-українськими військовими та представниками країн-партнерів України, що засвідчить їх підтримку української незалежності.

У нинішньому році парад військ включатиме три колони:

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Все новости
  • прохід пішої колони: участь представників усіх сил безпеки і оборони України, кінологічних підрозділів і делегатів від приблизно 15 країн-партнерів; також заплановано виступ міжнародного оркестру спільно з президентським оркестром;
  • проїзд механізованої колони: будуть залучені озброєння і військова техніка сил безпеки і оборони України, а також військова техніка країн-партнерів;
  • проліт повітряної колони: вперше передбачається одночасно участь Повітряних сил, Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, державного підприємства Антонов і держав-партнерів; а завершиться парад прольотом бойових літаків з пуском сигнальних ракет і димами кольору Державного Прапора України.

Після чого о 13: 00 в центрі Києва пройде Марш Захисників України, а також річковий парад на Дніпрі і багато чого іншого.

Завершить цикл святкових заходів грандіозне шоу на НСК Олімпійський. Концерт незалежність в нашій ДНК. День незалежності країни розпочнеться о 21: 00. У святковому шоу візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери та балету, а також симфонічний оркестр.

Нагадуємо, що циклон накриє грозами частину країни 24 агуста: різке похолодання — в Україну йде осінь.

Раніше повідомлялося про можливість отримання двох пенсій в одні руки, коли і скільки отримають українці.

Нагадаємо, що стало відомо, як призначаються пенсії підприємцям.