На Донбасі командування незаконних збройних формувань нарощує боєздатність своїх з'єднань і частин. Через неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує поставляти на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях озброєння, військову техніку і майно військового призначення.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Через неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує постачати на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях озброєння, військову техніку та майно військового призначення. Так, упродовж минулих двох тижнів до з’єднань і частин російських окупаційних військ доставлено до 20 одиниць бойової техніки, відновленої та модернізованої на підприємствах російського військово-промислового комплексу. Крім того, окремими вантажівками з території РФ завезена чергова партія безпілотних літальних апаратів, оснащених сучасними системами відеоспостереження. МІноборони України

Протягом минулих двох тижнів бойовикам доставлено до 20-ти одиниць бойової техніки, відновленої та модернізованої на підприємствах російського військово-промислового комплексу. Також завезено чергова партія безпілотників, оснащених сучасними системами відеоспостереження.

Популярні статті зараз

Уріжуть суми та терміни виплат: в Україні хочуть скоротити допомогу з безробіття, до чого готуватися

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"