На Донбасі командування незаконних збройних формувань нарощує боєздатність своїх з'єднань і частин. Через неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує поставляти на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях озброєння, військову техніку і майно військового призначення.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Через неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує постачати на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях озброєння, військову техніку та майно військового призначення. Так, упродовж минулих двох тижнів до з’єднань і частин російських окупаційних військ доставлено до 20 одиниць бойової техніки, відновленої та модернізованої на підприємствах російського військово-промислового комплексу. Крім того, окремими вантажівками з території РФ завезена чергова партія безпілотних літальних апаратів, оснащених сучасними системами відеоспостереження. МІноборони України

Протягом минулих двох тижнів бойовикам доставлено до 20-ти одиниць бойової техніки, відновленої та модернізованої на підприємствах російського військово-промислового комплексу. Також завезено чергова партія безпілотників, оснащених сучасними системами відеоспостереження.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль з глибоким декольте стала справжнім натхненням: "Яка ніжність"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"