Міністерство охорони здоров'я планує змінити рекомендації по роботі шкіл в умовах карантину. Зокрема, зміни торкнуться режиму навчання та умов роботи вчителів у класах.

Дистанційне навчання буде організовано в школах, які знаходяться в «червоній» зоні. При цьому на решті території школи працюватимуть. Про це повідомив головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Віктор Ляшко, скріншот з відео
Віктор Ляшко, скріншот з відео

За словами Віктора Ляшка найвищий рівень епідеміологічної небезпеки зараз у "червоній" зоні, тому там усі навчальні заклади взагалі не відкриватимуть. Там буде введено онлайн-навчання на той період, поки Регіон буде перебувати у "червоній" зоні.

Популярні статті зараз

Похолодання та дощі: в яких областях готувати парасольки, прогноз погоди на 23 вересня

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Прем'єр Денис Шмигаль зазначив, що школи у "червоній" зоні відкриватимуть, якщо після перегляду поділу України на карантинні зони «червона» зона стане «помаранчевою», «жовтою» або «зеленою».

Переглядають поділ на зони кожні сім днів. Водночас ослаблення карантину в «червоній», «помаранчевій» або «жовтій» зонах може відбутися не раніше, ніж через 14 днів. Тобто школа в "червоній" зоні може через деякий час знову запрацювати у звичайному режимі.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"