Міністерство охорони здоров'я планує змінити рекомендації по роботі шкіл в умовах карантину. Зокрема, зміни торкнуться режиму навчання та умов роботи вчителів у класах.

Дистанційне навчання буде організовано в школах, які знаходяться в «червоній» зоні. При цьому на решті території школи працюватимуть. Про це повідомив головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Віктор Ляшко, скріншот з відео
Віктор Ляшко, скріншот з відео

За словами Віктора Ляшка найвищий рівень епідеміологічної небезпеки зараз у "червоній" зоні, тому там усі навчальні заклади взагалі не відкриватимуть. Там буде введено онлайн-навчання на той період, поки Регіон буде перебувати у "червоній" зоні.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Все новости

Прем'єр Денис Шмигаль зазначив, що школи у "червоній" зоні відкриватимуть, якщо після перегляду поділу України на карантинні зони «червона» зона стане «помаранчевою», «жовтою» або «зеленою».

Переглядають поділ на зони кожні сім днів. Водночас ослаблення карантину в «червоній», «помаранчевій» або «жовтій» зонах може відбутися не раніше, ніж через 14 днів. Тобто школа в "червоній" зоні може через деякий час знову запрацювати у звичайному режимі.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"