Правоохоронці виявили поховання з непізнаними тілами у Слов'янську. За попередньою інформацією, загиблі є жертвами бойових дій 2014 року.

Під час проведення досудового розслідування за фактом загибелі громадян в результаті збройного конфлікту на Сході України правоохоронці виявили поховання на території кладовища в Слов'янську. Фахівці провели ексгумацію тіл.

Поховання у Слов'янську, фото: mvs.gov.ua
Поховання у Слов'янську, фото: mvs.gov.ua

"Місце поховання знаходилось на території кладовища у м. Слов’янську. Ексгумацію організовано слідчим відділом Слов’янського відділу поліції за участю слідчих-криміналістів та оперативників карного розшуку Головного управління Нацполіції в Донецькій області із залученням групи транспортування та пошуку загиблих військовослужбовців «Евакуація 200» Збройних Сил України. На розкопках були присутні незалежні експерти з судової медицини від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Більшість інформації щодо ексгумації становить тайну слідства. Попередньо відомо, що останки належать людям, які загинули під час окупації Слов’янська в 2014 році." МВС

Популярні статті зараз

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Порнозірка запросив капітана збірної Росії з футболу: "Він мій!"

"За відсутність маски на вулиці виписувати штраф не будуть": Малюська пояснив нову ситему штрафів

Син Байдена потрапив у секс-скандал через адвоката Трампа: "Виявили численні фото..."

Все новости

Зазначається, що більшість інформації про ексгумацію загиблих становить таємницю слідства. Попередньо відомо, що останки належать людям, які загинули під час окупації Слов'янська в 2014 році. Їхні імена невідомі.

"З метою ідентифікації загиблих зразки ДНК будуть направлені на експертизу до Києва. Це дозволить полегшити страждання людей, рідні яких пропали безвісти і які шість років живуть у невідомості", — зазначили в МВС. МВС

Поховання у Слов'янську, фото: mvs.gov.ua
Поховання у Слов'янську, фото: mvs.gov.ua

Поховання у Слов'янську, фото: mvs.gov.ua
Поховання у Слов'янську, фото: mvs.gov.ua

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"