Продукт для довголіття і молодості

Листя і коріння буряка багаті поживними речовинами, включаючи антиоксиданти, які борються з пошкодженням клітин і знижують ризик серцевих захворювань. Це один з небагатьох овочів, що містять беталаіни, потужний антиоксидант, що надає буряку яскравий колір. Беталаїни зменшують запалення і можуть допомогти захистити від раку та інших захворювань. Більш детально про корисні властивості розповість портал "Новинар".

Користь здоров'ю

Буряк містить безліч корисних рослинних сполук, які зменшують запалення і захищають клітини від пошкоджень. Деякі з інших переваг буряка для здоров'я включають:

Підвищення витривалості

Буряк і його сік покращують роботу серця і легенів під час фізичних вправ. Оксид азоту з буряка збільшує приплив крові до м'язів. Деякі спортсмени їдять буряк або п'ють буряковий сік під час тренувань, щоб поліпшити свої результати.

Популярні статті зараз

МакЅім, Легкоступова, Ольга Зарубіна: Алла Пугачова ламала долі конкурентів одним дзвінком, скандальні подробиці

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Не чекайте паперову платіжку: "Нафтогаз" роз'яснив споживачам, як платити за газ правильно

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Профілактика серцевих захворювань та інсульту

Буряк багатий фолатом (вітаміном B9), який допомагає клітинам рости та функціонувати. Фолієва кислота відіграє ключову роль у контролі пошкодження кровоносних судин, що може знизити ризик серцевих захворювань та інсульту.

Зниження артеріального тиску

Буряк від природи багата нітратами, які в організмі перетворюються в оксид азоту. Це з'єднання знижує кров'яний тиск, змушуючи кровоносні судини розслаблятися і розширюватися.

Підвищить імунну систему

Буряк багатий клітковиною і сприяє зростанню корисних бактерій в кишківнику. Наявність великої кількості корисних бактерій у вашій травній системі допомагає боротися з хворобами та зміцнює вашу імунну систему. Клітковина також покращує травлення і знижує ризик запору.

Харчування

Поживні речовини буряка включають фолієву кислоту-вітамін, який допомагає підтримувати здоров'я кровоносних судин — - і калій для захисту серця.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.