Прогноз погоди на понеділок 8 вересня

8 вересня температура починає все більше підвищуватися по всіх регіонах. Дощів не варто очікувати, адже замість них буде приємні сонячні промені та невелика хмарність. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко.

На Західній Україні очікується сонячна погода з відсутністю опадів, як і по всій території країни. Тепло буде потроху розростатися, але в порівнянні з вчорашнім днем температура трохи підніметься. В Ужгородській області - 23 °C  - 25 °C  вдень і 6 °C - 8 °C  ніччю. В інших областях буде трохи прохолодніше - 20 °C  - 22 °C, а вночі буде навпаки прохолодніше - 6 °C - 8 °C. Тільки в Івано-Франківській області нічна температура опуститься до 5 °C - 7 °C.

Що стосується північної частини, то вдень вже буде - 19 °C - 21 °C, Вночі - 6 °C - 9 °C. У центральній частині схожа ситуація, температура коливається між 19 °C і 21 °C, а в ніч температура різко впаде до 5 °C - 7 °C.

У східних регіонах буде більш стабільно. Вдень буде 18 °C - 20 °C, а вночі опуститися до 3 °C - 7 °C.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Все новости

І нарешті найтепліший куточок України - Південь. В даному регіоні бабине літо прийшло найпершим. Температура вдень - 18 °C - 22 °C, а вночі - 6 °C - 10 °C.

Також відзначимо, що за прогнозами синоптиків температура в найближчі дні буде тільки рости, не тільки вдень, але і вночі.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.