Якої погоди очікувати в нашій країні 14-го вересня

Про те, які значення на термометрах ймовірні в Україні у вівторок, де поки ще порівняно тепло, через безперервне "бабине літо", і в яких регіонах пройдуть дощі, пишуть в Українському гідрометцентрі.

Погодні умови в нашій країні, в цей вівторок, буде сонячними та в основному сухими, за винятком Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей - тут очікуються опади, крім того, вдень досить прохолодно - від + 21 до + 25 градусів за Цельсієм, а вночі - від + 9 до + 13 градусів за Цельсієм.

У східних регіонах, навпаки, у світлий час доби стануть домінувати виключно сухі та спекотні метеоумови - від + 25 до + 28 градусів за Цельсієм, а коли стемніє - від + 9 до + 13 градусів за Цельсієм.

У північній частині нашої країни, вдень сонце зрідка вигляне через хмари, але ніяких опадів не очікується, при цьому, вдень на термометрах - від + 20 до + 22 градусів за Цельсієм, а вночі - від + 9 до + 12 градусів за Цельсієм.

Популярні статті зараз

Похолодання та дощі: в яких областях готувати парасольки, прогноз погоди на 23 вересня

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Заощадили на пенсіонерах: скільки кожному українцю доведеться віддати на пенсії у 2022 році

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Все новости

У центральних областях України, також хмарна погода і повна відсутність опадів. Після світанку - від + 21 до + 24 градусів за Цельсієм, після заходу - від + 8 до + 12 градусів за Цельсієм.

І тільки в південних областях все ще затримується "бабине літо": ніякого дощу, вдень навколишнє повітря може прогрітися від + 25 до + 29 градусів за Цельсієм, а до вечора стовпчики на термометрах опустяться до + 12...+ 14 градусів за Цельсієм.

Погода в Україні. Фото: скріншот meteo.gov.ua
Погода в Україні. Фото: скріншот meteo.gov.ua

Мало чим відрізняються погодні умови, без дощу, і з мінливою хмарністю, на 14 - е вересня прогнозують і в столиці України: вдень - від + 21 до + 23 градусів за Цельсієм, а вночі - від + 11 до + 13 градусів за Цельсієм.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що "ЗАЗ "почне виробляти новий автомобіль від"Kia".

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Український гідрометцентр надав прогноз погоди на період з 13-го по 17-е вересня.

А до цього ми повідомляли про те, що робити, якщо не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію.