Через півтора місяця, на автотрасах нашої країни, встановлять нові дорожні знаки

Про те, як зміняться покажчики на дорогах Україна, і на що саме варто звернути увагу водіям, у номері №35, виданим вересні поточного року, пише газета "На Пенсії".

Зокрема, з 1-го листопада повинні вступити нові стандарти, що стосуються деяких видів дорожніх знаків, і згідно з оновленими правилами, всі зображення подібних покажчиків, зроблять відповідними до "Конвенції про дорожні знаки та сигнали", та отримають необхідні доповнення і будуть внесені в ПДР. Таким чином, варто очікувати появи:

  • знака "Автозаправна/Електрозарядна станція";
  • знака "Місце для зарядки електромобіля";
  • знака "Платна дорога";
  • знака "Кінець платної дороги".

Крім того, змінені стандарти передбачають інші позначення, що виділяє діагональні пішохідні переходи й таблицю "Острівця безпеки". Також, стануть за іншим принципом розміщувати дорожні знаки, немає допускаючи наявності двох покажчиків на одній стовповій опорі(допоможе уникнути двозначного трактування) і введуть ще один розділ, щодо розміщення знаків на щитах.

дороги в Україні, ілюстративне фото, скріншот з відео
дороги в Україні, ілюстративне фото, скріншот з відео

Популярні статті зараз

Похолодання та дощі: в яких областях готувати парасольки, прогноз погоди на 23 вересня

Нічний мороз та денне похолодання: прогноз погоди на 22 вересня

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Крім вищеописаних змін, передбачені й нововведення, що стосуються велоінфраструктури: обіцяють появу знаків, що регулюють рух велосипедистів. Але і це ще не все - упорядкують шрифти, форму стрілок і введуть символи, що позначають центр населеного пункту або водойми.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що "АвтоЗАЗ "може почати виробництво нового авто від південнокорейського виробника, "Kia".

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Укргідрометцентр склав прогноз погоди на весь цей робочий тиждень, з 13-го по 17-е вересня.

А до цього ми повідомляли про те, як слід вчинити, якщо недостатньо необхідного стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком.