У "ПриватБанку" пояснили, чому нараховують додаткову комісію при оплаті "комуналки"

Про те, скільки відсотків знімає "Приват" за перевищенням так званого "ліміту" при оплаті комунальних послуг, можна прочитати у відповіді державної фінансової установи своєму ж, не надто задоволеному клієнту, опублікованому на "Мінфіні".

Зокрема, всупереч тому, що на сторінці "ПриватБанку" зазначено, що оплата комунальних послуг, навіть коштами з кредитної картки, проводиться без зняття будь-якої комісії, після проведення фінансової операції, виявилося, що банк все ж взяв додаткових 3 відсотки. На запитання клієнта, як таке можливо, на "гарячій лінії" відповіли, що є невідомі клієнту умови - існує ліміт на щомісячні операції з кредитними коштами(10 000 гривень), і відправник перевищив цю суму на 100 гривень, і саме з цієї причини була нарахована додаткова комісія. Але, є один нюанс - відсотки взяли не зі 100 гривень, а з усієї сплаченої суми.

Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua
Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua

Втім, у коментарях до звернення клієнта, представники "ПриватБанку" надали своє бачення ситуації:

  • комісія за будь-який комунальний платіж існує - від 1 до 3 гривень;
  • комісія не завжди буде стандартною і безпосередньо залежить від умов договору з одержувачем платежу;
  • при оплаті платежів направлених до держбюджету (податків, штрафів, зборів і так далі) комісія може становити 1 відсоток (від 3 до 200 гривень);
  • за платежі спрямовані на картки інших банків, включаючи за реквізитами(IBAN-рахунок), комісія - 0,5 відсотка(від 5 гривень);
  • при використанні кредитних коштів, банк бере додаткову комісію(карта "Універсальна" - 3 відсотки, карта статусом вище - 2 відсотки).

Крім того, за платежі на рахунки комунальних підприємств або телекомунікаційних компаній, на суму до 10 000 гривень щомісяця, відсотки за використання кредитних коштів не знімаються. Таким чином, якщо клієнт перевищив вищевказане обмеження, то комісія - правомірна, з точки зору "ПриватБанку".

Популярні статті зараз

Від 400 гривень в одні руки: хто з українців почав отримувати підвищені пенсії

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Все новости

Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua
Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що через півтора місяця на дорогах України з'являться нові дорожні покажчики.

Також раніше наш портал повідомляв про те, чого не можна робити у вівторок, 14-го вересня.

А до цього ми повідомляли про те, які погодні умови очікуються в Україні 14-го вересня.