Національна газопостачальна компанія надала покрокову інструкцію, що стосується оплати квитанцій в Мережі

Те, як можна без особливих зусиль самому скласти рахунок на оплату спожитого газу, навіть якщо паперова платіжка так і не була доставлена, в коментарі до публікації в соцмережі Facebook, пояснив "Нафтогаз". 

"Нафтогаз"розповів, що паперові рахунки, регулярно направляють "Укрпошті", після другої декади кожного місяця. І в тому випадку, якщо споживач не має бажання на довге очікування або ж не отримав вчасно таку квитанцію, то він може самостійно отримати інформацію про суми заборгованості, використовуючи онлайн-сервіси, і, крім формування рахунку, на цих же ресурсах, без проблем оплатити борги.

Для цього потрібно увійти у свій особистий кабінет на офіційному сайті "Нафтогазу" або активувати чат-бот "GASUA" в популярних месенджерах -" Viber "або"Telegram".

Коментар. Фото: скріншот facebook.com/NaftogazGasSupply
Коментар. Фото: скріншот facebook.com/NaftogazGasSupply

Популярні статті зараз

Несподіване "бабине літо": синоптики змінили прогноз, коли чекати двотижневого потепління

Українцям в кінці року підвищать заробітну плату: хто та скільки отримає

Скоро стане делікатесом: в Україні стрімко дорожчає сало, нові ціни

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Також, можна самостійно видрукувати платіжку від "Нафтогазу", за допомогою терміналів платіжної системи "EasyPay", і для цього необхідно:

  • зайти в рядок пошуку у верхній частині екрану терміналу, і набрати "Нафтогаз", після чого зупинитися на "Нафтогазі"(рахунок на оплату) або просто відшукати цю ж послугу в категорії "комунальні платежі";
  • внести номер особового рахунку та написати прізвище клієнта-власника особового рахунку;
  • після того, як в системі з'являться всі дані про зазначений рахунок, для отримання паперової платіжки, треба натиснути "Друк" - паперовий документ з'явиться в нижній частині пристрою.

Крім того, варто знову увійти в Особистий кабінет, натиснути на "Мої дані", і зайти в "Налаштування", щоб перевірити, який спосіб отримання квитанції був обраний.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що через півтора місяця на дорогах України з'являться нові дорожні покажчики.

Також раніше наш портал повідомляв про те, чого не можна робити у вівторок, 14-го вересня.

А до цього ми повідомляли про те, які погодні умови очікуються в Україні 14-го вересня.