У рейтингу щастя Україна посіла 123 місце і стала найнещаснішою країною Європи. Оновлений рейтинг було опубліковано

Згідно з рейтингом Україна опинилася у сусідстві з такими африканськими країнами Намібія - 122 місце і Ліберією - 124 місце.

При складанні рейтингу враховуються наступні показник: добробут, як рівень ВВП на душу населення, очікувана тривалість життя, наявність громадянських свобод, почуття безпеки і впевненості в завтрашньому дні, стабільність сімей, гарантії зайнятості, рівень корупції, а також непрямі показники стану суспільства, такі як рівень довіри, великодушність і щедрість.

Окрім них значну частину дослідження складають результати опитувань громадської думки жителів різних країн про те, наскільки щасливими вони себе почувають. Дане опитування проводить Міжнародний дослідницький центр Геллапа  (Gallup International), який пропонує респондентам у кожній країні оцінити своє відчуття щастя за спеціальною шкалою.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Сніжний березень та спека у квітні: якою буде весна 2022 в Україні

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Скріншот: happiness-report
Скріншот: happiness-report

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"