В уряді нашої країни розповіли, коли варто очікувати збільшення розміру пенсій

Те, що скоро деякі категорії українців зможуть розраховувати на подвійні пенсія, під час проведення "Години запитань до уряду", на черговому засіданні Кабміну, заявив прем'єр-міністр України, Денис Шмигаль, а Відео вже опублікував YouTube-канал "Телеканал Рада".

Зокрема, Шмигаль стверджує, що вже почалася активна співпраця з усім представниками профільного Комітету Верховної Ради України, що безпосередньо стосується введення другого рівня пенсійної системи - накопичувального. Подібне реформування пенсійного законодавства, має дозволити значно збільшити розмір пенсії в нашій країні, і, як мінімум, у два рази. Втім, судячи з усього, все йде трохи не так, як передбачалося - прем'єр-міністр вже звернувся до народних депутатів з покликанням інтенсивніше працювати, щоб швидше прийняти необхідні поправки, оскільки все йде трохи не так, як очікувалося.

Відзначимо, що глава Міністерства соціальної політики України, Марина Лазебна, неодноразово стверджувала - накопичувальна пенсійна система, в кращому випадку, запрацює не раніше 2023-го року, але повноцінно - з 2024-го року, оскільки про точну дату прийняття змін, що стосуються ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", на жаль, нічого невідомо навіть в уряді.

Єдине, так це те, що передбачається брати з зарплати українців і у самого роботодавця, додаткові внески, від 1 до 4 відсотків, і направляти на персональні рахунки громадян до державного пенсійного фонду(або будь-якої схвалений приватний). І, по досягненню певного віку, поки ще потенційні пенсіонери (не поширюється на тих, хто вже вийшов на заслужений відпочинок), зможуть отримувати кошти й з солідарної системи, і з накопичувальної. Тобто, це і буде обіцяне підвищення - в два рази.

Популярні статті зараз

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Від 400 гривень в одні руки: хто з українців почав отримувати підвищені пенсії

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

Від 80 до 800 гривень до пенсії: українцям перерахують пенсії, хто скільки отримає з 1 грудня

Все новости

Всі моменти із засідання Кабінету Міністрів України, доступні трохи нижче.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у "Нафтогазі" роз'яснили, як оплачувати рахунки в онлайн-режимі.

Також раніше наш портал повідомляв про те, з якої причини в "ПриватБанку" нараховують комісію при оплаті комунальних послуг.

А до цього ми повідомляли про те, що у листопаді поточного року на дорогах України з'являться нові дорожні знаки.