Метеоролог розповіла, яка зима буде в нашій країні з 2021-го на 2022-й рік

Про глобальні зміни клімату та часткове зміщення змін пір року, включаючи істотні перепади температури цієї зими в Україні, з досить холодними погодними умовами з грудня по лютий, посилаючись на прогноз, даний в інтерв'ю Вазірою Мартазіновою, завідувачкою відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди в Українському гідрометеорологічному інституті НАН, пише "Обозреватель".

Зокрема, Мартазінова спростувала публікації, зроблені ЗМІ зі слів народних провісників погоди, в яких стверджувалося, що через кілька десятиліть в Україні більше не буде холодного зимового сезону. На думку фахівця НАН, зими нікуди не зникнуть, і навіть якщо настануть кліматичні зміни, не виключаючи глобальне потепління, зміна пір року буде проходити у звичні терміни - це чітко визначається положенням нашої планети щодо Сонця: навіть в тому випадку, якщо сезони стануть нестійкими, їх ніхто не скасує.

З точки зору Мартазінової, зайве підтвердження її теорії - минула морозна і сніжна зима, коли в Україні фіксувалися температурні показники набагато нижче, ніж - 20 градусів за Цельсієм. Крім того, що аналогічні погодні умови будуть і в прийдешньому зимовому сезоні, цілком вірогідні й значні зміни в температурах - від сильних морозів до незначного потепління.

Погода взимку, фото: кадр з відео
Погода взимку, фото: кадр з відео

Мартазінова висловила серйозну впевненість в тому, що світова наукова спільнота дещо переоцінює вплив забруднення атмосфери на кліматичні зміни, оскільки існують і інші фактори, які протягом всієї історії Землі надавали набагато більший поштовх, ніж безконтрольна діяльність людини.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, де можна без зайвих труднощів обміняти пошкоджену валюту.

Також раніше наш портал повідомляв про те, коли в Україну прийдуть по-справжньому зимові морози.

А до цього ми повідомляли про те, в якому році пенсії українців можуть зрости у 2 рази.