В уряді нашої країни анонсували чергове підвищення пенсій

Те, що в жовтні поточного року певна категорія громадян похилого віку зможе розраховувати на додаткові виплати в 300 гривень, до своїх досить скромних пенсій, на засіданні Уряду України, 15-го вересня 2021-го року, заявив прем'єр-міністр, Денис Шмигаль, а Відео вже опубліковано YouTube-каналом "Кабмін".

Зокрема, доплата в 300 гривень покладена тільки тим непрацездатним громадянам, у кого розмір пенсійної виплати менше, ніж середня заробітна плата, зафіксована минулого року. Також, після реалізації подібного нововведення, в Кабінеті Міністрів пообіцяли й далі проводити щорічний перерахунок розміру таких надбавок (але з 2023-го року), що є продовженням послідовної політики уряду, що стосується встановлення більш справедливих Сум соцвиплат.

Крім того, в цьому ж жовтні, пенсіонери, які переступили рубіж в 75 років, але не досягли 80, можуть очікувати додаткових виплат в сумі 400 гривень, трохи менше, ніж минулого року виплачували громадянам віком 80 + років(500 гривень).

Нагадаємо, що не так давно Мінсоцполітики поінформувало, яку допомогу побічно надають практично всім громадянам України: у домінантного числа сімей в Україні є тільки помірні накопичення, яких, при позитивному результаті, може вистачити виключно на 3 місяці, але, оскільки в 50 відсотках домогосподарств, згідно зі статистикою, є хоч один одержувач пенсій, у разі, якщо всі справні члени сім'ї втратять місце свого працевлаштування, то завдяки пенсіонерам, у них буде хоч якесь стабільне джерело коштів на життя.

Повна версія засідання Кабінету Міністрів України, доступна трохи нижче.

Популярні статті зараз

Торкнеться 7 млн клієнтів: ПиватБанк обмежив перекази з карти на карту, які встановлені ліміти

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, де можна без зайвих проблем обміняти пошкоджені долари.

Також раніше наш портал повідомляв про те, коли в Україну прийдуть по-справжньому серйозні морози.

А до цього ми повідомляли про те, в якому році пенсії українців можуть зрости багаторазово.