У нашій країні введуть нові фінансові покарання за певні порушення

Про те, кого можуть оштрафувати на 34 тисячі гривень в Україні, та за порушення яких саме правил, посилаючись на інформацію, отриману від керівника ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Олега Рубана, інформує "РБК-Україна".

Зокрема, деяким громадянам України вже зараз слід готуватися до швидкого введення штрафних санкцій, передбачених за порушення норм карантинних обмежень, і торкнуться подібні заходи, в першу чергу, власників і відвідувачів різноманітних закладів. Втім, штрафувати українців почнуть не раніше, ніж у Державній комісії ТЕБ і НС оголосять про перехід в території області в "жовту" зону епідемічної небезпеки.

За словами Олега Рубана, в Україні вже 14 днів проводяться превентивні заходи, з паралельними рекомендаціями, як правильно дотримуватися карантинного режиму, щоб не потрапити під штрафні санкції. Але якщо буде зафіксовано якесь недотримання карантинних заходів, наприклад, в розважальних закладах столиці України, то це загрожує власнику штрафом, і сума починається від 34 тисяч гривень.

Гривні. Фото: скріншот YouTube-відео
Гривні. Фото: скріншот YouTube-відео

Відзначимо, що на думку Олега Рубана, до переходу всіх регіонів України в "жовту" зону епідемічної небезпеки, на жаль, залишилося зовсім небагато часу, і, швидше за все, це відбудеться в найближчий понеділок або, максимум, через один тиждень.

Популярні статті зараз

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, який великий релігійне свято випадає на дату 16-е вересня, і чого не можна робити.

Також раніше наш портал повідомляв про те, яку зиму варто очікувати українцям, думка експерта-синоптика.

А до цього ми повідомляли про те, хто може отримати одноразову десятикратну виплату перед відходом на заслужений відпочинок.