У "ПриватБанку" спробували пояснити, чому обмежують права колишніх співробітників

Все частіше в мережі можна наштовхнутися на негативні відгуки про роботу "ПриватБанку", і в одному з коментарів, детально описали всю нестандартність ситуації, яка виникла з найпопулярнішою в Україні фінансовою установою, коли ексспівробітнику просто закрили доступ до необхідної послуги, а цікаві деталі з'явилися на сторінці "Мінфіну".

Зокрема, і так відомо, що" ПриватБанк", без будь-якої серйозної причини, може позбавити будь-якого свого клієнта можливості оплачувати покупки частинами, з відстрочкою. Але на цей раз, справа стосується не звичайного громадянина, а колишнього співробітника "Привату", який залишив коментар під ніком "Roviv", і який вельми обурений свавіллям цієї державної фінансової установи. За словами "Roviv", у нього ніколи не було ніяких заборгованостей перед "Приватом", і він цілком успішно закрив більше ніж 10 відстрочок, вибравши послугу "Оплата частинами".

Проте, після того, як людина звільнилася з "ПриватБанку", йому обнулили кредитний ліміт, а служба технічної підтримки за номером 3700, просто ігнорує всі його питання, не надаючи ніякої повноцінної інформації. Відзначимо, що "Roviv" акцентував на тому, що в "Приваті" не дуже добре ставиться і до тих, хто поки працює на банк, а вже до тих, хто звільнився і поготів.

Популярні статті зараз

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua
Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua

Втім, навіть на сторінці "Мінфіну", поки що працюють співробітники "ПриватБанку", відповіли колишньому колезі стандартним шаблоном, написавши, що всі рішення про збільшення або зменшення кредитного ліміту, в банку приймаються на основі аналізу всіх факторів, але виділити якийсь певний, через який ексспівробітник більше не може скористатися "Оплатою частинами", вони, на жаль, не в змозі.

Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua
Коментар. Фото: скріншот minfin.com.ua

До слова, до цього "Новинар" писав про те, який великий релігійне свято випадає на дату 16-е вересня, і чого не можна робити.

Також раніше наш портал повідомляв про те, яку зиму варто очікувати українцям, думка експерта-синоптика.

А до цього ми повідомляли про те, хто може отримати одноразову десятикратну виплату перед відходом на заслужений відпочинок.