Які метеоумови очікувати українцям у п'ятницю, 17-го вересня

Про температурні значення ймовірних в нашій країні в цю п'ятницю і в якій частині Україна, через циклон, різко похолодає і почнуться грозові зливи, пишуть в Українському гідрометцентрі.

Зокрема, погода в Україні вже не буде такою теплою і сонячною, і колишні комфортні температури залишають територію нашої країни. Також, метеорологи прогнозують значні опади в Західній, Північній і частково центральній частині нашої країни, в інших регіонах - помірна хмарність.

У східних регіонах очікуються вже не такі теплі та м'які погодні умови, і в денний час стовпчики на термометрах будуть в межах від + 18 до + 23 градусів за Цельсієм, але вже до вечора стане набагато прохолодніше - від + 3 до + 9 за Цельсієм.

Популярні статті зараз

Від 400 гривень в одні руки: хто з українців почав отримувати підвищені пенсії

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

У західних областях пройдуть грозові дощі, а сонячної погоди, на жаль, поки не очікується: у світлий час доби - від + 18 до + 23 градусів за Цельсієм, а в темний - від + 9 до + 15 градусів за Цельсієм.

Жителів північних регіонів України, в цю п'ятницю, ніяких сонячних променів, та навіть заллє дощами: вдень - від + 16 до + 21 градусів за Цельсієм, а до ночі - від + 4 до + 7 градусів за Цельсієм.

Найтепліша погода, і абсолютно без опадів - в південній частині України: в денний час повітря нагріється до + 24 градусів за Цельсієм, а вночі температурні показники просядуть до + 13...+ 16 градусів за Цельсієм.

У центральних областях нашої країни, погода майже така ж, як і в східних областях - мінлива хмарність і без опадів(за винятком Черкаської області - тут дощі). Вдень - від + 19 до + 23 градусів за Цельсієм, а ближче до вечора - від + 4 до + 10 градусів за Цельсієм.

Погода в Україні. Фото: скріншот meteo.gov.ua
Погода в Україні. Фото: скріншот meteo.gov.ua

У Києві також прийде похолодання і дощі, до того ж: ближче до полудня - від + 18 до + 20 градусів за Цельсієм, близько півночі - від + 8 до + 10 градусів за Цельсієм.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, який великий релігійне свято випадає на дату 16-е вересня, і чого не можна робити.

Також раніше наш портал повідомляв про те, яку зиму варто очікувати українцям, думка експерта-синоптика.

А до цього ми повідомляли про те, хто може отримати одноразову десятикратну виплату перед відходом на заслужений відпочинок.