У пенсійному відомстві розповіли, скільки коштів перевели на вересневі пенсії

Про те, що в Пенсійному фонді України, згідно завчасно ратифікованого графіка, продовжують своєчасно перераховувати кошти на пенсійні виплати у вересні, на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook, повідомляє ПФУ.

На цей момент, на виплати державної допомоги за віком, в цьому вересні, перевели ще 1,9 мільярда гривень, а сумарно - 25,8 мільярда гривень. Таким чином, гроші кожному пенсіонер у відведені строки, відповідно до встановленого порядку. Крім цього, зараз який завгодно пенсіонер України може сам визначити механізм нарахування виплат, вибравши отримання в поштовому відділенні Національного оператора - "Укрпошті", у фінансовій установі(будь - якому з 44, в першу чергу - в "ПриватБанку" або "Ощадбанку") або зупинитися на доставленні за місцем реєстрації.

Все це зазначено в пенсійному законодавстві, а в Мінсоцполітики, нагадали, що з вересня всі пенсії не будуть нараховувати тільки на банківські картки, і відповідно до постанови Кабміну №546, як і раніше зберігається звичний спосіб отримання пенсій і соцдопомоги, до 2023-го року.

Популярні статті зараз

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

За комунальні послуги можна не платити: українцям розповіли за яких умов та які необхідні документи

По 10 тисяч гривень кожному: кому заплатить держава, названі умови

Все новости

Нагадаємо, що з жовтня, громадянам похилого, які досягли віку в 75-ти років, але не переступили рубіж у 80 років, доплатять по 400 гривень, і тепер вони будуть отримувати від 2 500 гривень.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, як за один рік зросла вартість харчових продуктів.

Також раніше наш портал повідомляв про те, до якої зими потрібно приготуватися українцям.

А до цього ми повідомляли про те, скільки коштуватиме один кіловат / годину електроенергії, після прийняття жорстких вимог РНБО.