В уряді продумали рішення, що дозволяє розв'язати проблему з нестачею грошей на субсидії

Те, що коштів у державному бюджеті України, призначених на виплату житлових субсидій, вистачить виключно до початку нового опалювального сезону, але в Кабінеті Міністрів запропонували парламенту виділити ще кілька мільярдів гривень з "запасників", які сформувалися завдяки зайвому наповненню дохідної частини держбюджету, свідчить заява прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, що прозвучала на пресконференції, проведеній 14-го вересня, а відео опубліковано YouTube-каналом "КабМін".

За словами Шмигаля, в уряду недостатньо коштів, щоб виплачувати соціальну допомогу на оплату комунальних послуг до кінця опалювального сезону, оскільки з початком зими, додаткові витрати складуть ще понад 10 мільярдів гривень. Втім, враховуючи, що наповнення державного бюджету перевиконано на 104 відсотки, а це понад 28 "зайвих" мільярдів гривень у загальному фонді, від Кабміну до Верховної Ради надійде пропозиція, від якої буде складно відмовитися - виділити відсутні 12 мільярдів гривень з накопичених запасів.

Крім того, прем'єр-міністр вже провів скрупульозні підрахунки, виходячи з яких, стало ясно - запланованих на поточний рік витрат на субсидії, сумарно 36 мільярдів гривень, точно не вистачить, позаяк тільки в цьому вересні, на соціальну допомогу громадянам України вже пішло більше ніж 35 мільярдів гривень.

Повне відео з пресконференції, на якій і прозвучали ці невтішні цифри, доступно для перегляду трохи нижче.

Популярні статті зараз

За комунальні послуги можна не платити: українцям розповіли за яких умов та які необхідні документи

50 гривень до пенсії: Кабмін встановив 4 категорії осіб, які можуть отримати виплати

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, за що українцям загрожує серйозний штраф у 34 000 гривень.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки в Україні зараз коштує кілограм картоплі, і чи буде ціна рости і далі.

А до цього ми повідомляли про те, як збільшать заробітні плати медичним фахівцям.