В уряду України не вистачає коштів для виплати житлових субсидій

Те, що в нашій країні можуть урізати кількість субсидіантів, оскільки в проєкті державного бюджету-2022 на подібну соціальну допомогу, призначену для оплати комунальних послуг, передбачено тільки 38,4 млрд. гривень, і, схоже в Україні почнуться заплановані масові перевірки нужденних верств населення, свідчить постанова "Деякі питання здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства при наданні соціальної підтримки та дотримання прав дітей", опубліковане на офіційній сторінці Міністерства соціальної політики України.

Відзначимо, що в держбюджеті-2021 на субсидії було закладено 36 млрд. гривень, з яких вже вичерпано понад 35 млрд. гривень, тобто коштів на соціальну допомогу просто може не вистачити - у Кабінеті Міністрів України вже просять виділити Верховну Раду додаткових 12 млрд. гривень з надлишкових дохідних фондів, перевиконаних на 104 відсотки. Таким чином, тільки в цьому році, на субсидії піде близько 48 млрд.гривень бюджетних коштів, і, схоже, 38,4 млрд. гривень, виписаних до держбюджету-2022 точно не вистачить.

Тобто, глобальні перевірки заявок і декларація, заради скорочення одержувачів субсидій, почнуться якщо не найближчим часом, то вже точно з січня 2022-го року, і соціальну допомогу заберуть у тих, хто:

  • володіє кількома об'єктами житлової нерухомості;
  • має один автомобіль "молодше" 5 років або два, випущених пізніше, ніж 15 років тому;
  • має відкритий рахунок у банку, на суму понад 100 000 гривень.

Отримати субсидію буде складніше. Фото: скріншот YouTube-відео
Отримати субсидію буде складніше. Фото: скріншот YouTube-відео

Також, громадяни України, які часто виїжджають за межі нашої країни ризикують втратити субсидії. Крім того, якщо дорослий, працездатний член сім'ї за 60 днів жодного разу не сплатив ЄСВ, то таке домогосподарство автоматично позбавляється субсидій.

Популярні статті зараз

Українцям в кінці року підвищать заробітну плату: хто та скільки отримає

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

Все новости

Схоже, що в результаті перевірок, отримувати субсидії продовжать виключно самотні пенсіонери та по-справжньому соціально вразливі сім'ї, а іншим, нарешті доведеться економити або заробляти стільки, щоб повністю, без допомоги держави, оплачувати комунальні послуги.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.