У 2022-му році Українки можуть розраховувати на підвищення розміру виплат

Те, що наступний рік піднесе приємні сюрпризи потенційним пенсіонеркам нашій країні, яким поки ще не виповнилося 60 років, свідчить документ, опублікований на офіційній сторінці Кабінету Міністрів України.

Зокрема, жінкам, які досягли у 2022-му році віку в 60 років, при виході на заслужений відпочинок, повинні підвищити розмір пенсійної виплати на 9 відсотків, що дозволить зберегти відповідність сум, для пенсіонерок, які мають однакову тривалість страхового стажу і заробітних плат в перехідний рік, що завершає підвищення пенсійного віку для жінок.

Варто уточнити, що подібні зміни відносяться виключно до жінок, які в наступному році тільки повинні вийти на пенсію в 60, за умови, що їм вистачає необхідного стажу. Крім того, перехідний період, що передбачає підвищення вимог до стажу українок, зайняв ні багато і не мало, а цілих 10 років - щороку, з 2011-го року, до стажу жінок, згідно з оновленими нормами пенсійного законодавства, додавали по 6 місяців. І у 2022-му році, всі українки, що народилися після 1-го квітня 1961-го року, зможуть піти на пенсію не раніше 60 років.

Також, вже відомо, що щороку, вимоги до страхового стажу будуть тільки зростати, і якщо у 2021 - му році мінімальний стаж для виходу на спокій за віком в 60 років-28 років, то у 2022-му році - 29 років, а до 2028-му році - 35 років. Але є і нюанси, якщо стажу недостатньо, завжди можна піти на пенсію пізніше - в 63 або 65, з іншими запитами до страхового стажу:

Таблиця з віком і стажем. Фото: "Новинар".
Таблиця з віком і стажем. Фото: "Новинар".

Популярні статті зараз

Несподіване "бабине літо": синоптики змінили прогноз, коли чекати двотижневого потепління

Після різкого стрибка в Україні подешевшають гречка та цукор, експерти назвали причину

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

У цей день завершіть розпочаті справи: велике свято 18 жовтня, прикмети та заборони

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.