Вартість хлібобулочних виробів в нашій країні зросте найближчим часом

Про те, з якої причини в Україні може рекордно подорожчати хліб, всупереч прекрасним врожаям зернових культур, посилаючись на прогноз, наданий президентом "Всеукраїнської асоціації пекарів", Юрієм Дученком, пише"Сьогодні".

Зокрема, тенденція з підвищенням цін на хліб, помітна в Україні вже в ці дні вересня, попри рясний урожай зернових, а все це викликано тим, що світовий ринок відчуває нестачу якісного зерна, і, схоже, велика частина української пшениці просто відправлять на експорт. 

Відзначимо, що наша країна, щороку, близько 70 відсотків запасів, отриманих від кожного врожаю, відправляє в інші держави, тобто вартість сировини прив'язана до тієї, що існує на зовнішньому ринку. Таким чином, ціни на продовольчу пшеницю в Україні, швидше за все, через завищений попит, можуть знову підрости.

Вже Цього місяця, підприємства, що виробляють борошно, купують зерно на 27 відсотків дорожче, ніж у вересні минулого року: у Київській області продовольча пшениця 2 класу коштує 7 900 гривень/тонна. Втім, згідно з прогнозами Юрія Дученка, зерно цього врожаю, якщо його не вивезуть з України на зовнішній ринок, до весни подорожчає до 10 000 гривень/тонна. Крім того, ця ціна не остаточна, оскільки не враховується індекс наростальної інфляції всередині нашої країни.

Хліб. Фото: скріншот YouTube-відео.
Хліб. Фото: скріншот YouTube-відео.

Популярні статті зараз

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

Все новости

Можна підвести підсумок - в найближчі місяці, вартість хліба в нашій країні, як не крути, збільшиться на 15 відсотків, а до весни, за булочки доведеться заплатити ще більше.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.