Багатьом українцям можуть ліквідувати дипломи про вищу освіту

Більшість українців можуть зостатися без дипломів про вищу освіту, які були отримані у вітчизняних ВУЗах, якщо порушать правила академічної чесності. Дана інформація була розміщена на інформаційному порталі finanse.ua.

Диплом. Фото: скріншот YouTube-відео
Диплом. Фото: скріншот YouTube-відео

Кабінет міністрів прийняв рішення, згідно з яким дипломи бакалаврів та магістрів можуть припинити свою дію, у разі порушення правил академічної чесності.

Правопорушення повинні бути представлені й доказані Вченою радою кожного закладу вищої освіти. Громадянин, який звинувачений у правопорушенні, має право самостійно відректися від диплома та пройти повторну атестацію.

Популярні статті зараз

Несподіване "бабине літо": синоптики змінили прогноз, коли чекати двотижневого потепління

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Все новости

В першу чергу, анулювання диплома про отримання вищої освіти стосуватиметься, бакалаврів, молодших бакалаврів і магістрів. В такому випадку документ втрачає свою силу. Але є можливість відновити диплом, якщо протягом двох місяців подати відповідну скаргу до Міністерства освіти або оскаржити рішення в суді.

Названо порушення, які відносяться до порушень академічної чесності:

  • плагіат;

  • підробка;

  • фабрикація;

  • списування;

  • обман;

  • хабарництво.

Кожен, хто помітив порушення, може повідомити про даний злочин на офіційну адресу ВУЗу, який і видав документ про освіту. Але в обов'язковому порядку потрібно вказати дані про порушника і викласти суть порушення. Не варто забувати й про докази, які теж потрібно надати.

Крім того, потрібно залишити й свої особисті дані, через те, що анонімні повідомлення розглядатися не будуть, тому обов'язково треба залишити інформацію про себе.

Нещодавно інформаційний портал Новінар розповідав, що у наступному 2022 році деяка категорія українських жінок, що знаходяться на заслуженому відпочинку, можуть розраховувати на підвищення пенсій.

Також Новінар ділився інформацією, що в Уряді бракує коштів на виплату житлових субсидій, тому допомогу від держави отримають не всі.

Ще Новінар розповідав, що скандальний "ПриватБанк" спробував пояснити, чому вони обмежують права колишніх співробітників.