Міністерство інфраструктури України хоче створити умови для збільшення кількості електромобілів в Україні та налагодити відповідну інфраструктуру.

Як передає Новинар, пре це повідомляє міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За словами міністра, станом на липень 2020 року в Україні зареєстровано близько 23 тис. електромобілів та понад 23 тис. гібридів.

"Ключем до зростання кількості електромобілів є зниження їхньої вартості та розвиток інфраструктури" , – зазначив міністр.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Син Байдена потрапив у секс-скандал через адвоката Трампа: "Виявили численні фото..."

Все новости

Національна транспортна стратегія передбачила стимулювання використання електричних автомобілів до 2030 року. Планується оновлення певних положень щодо використання міського електротранспорту та продовження дії звільнення від сплати ПДВ на електрокари.

Мінінфраструктури також хоче змінити державні будівельні норми щодо розміщення електрозаправок на усіх автодорогах загального користування, а не лише на трасах державного значення.

"Ми плануємо змінити ДБН та передбачити розміщення електрозаправок на всіх автомобільних дорогах загального користування, а не лише державного значення" , – заявив міністр.

Зазначимо, що міністерство хоче поетапно замінити увесь громадський транспорт на електро, шляхом залучення кредитів.

Нагадаємо, що станом на січень-червень 2020 року кількість електрокарів в Україні зросла на 16%, якщо порівнювати з аналогічним періодів минулого року.

Позицію лідера очолює Nissan, який охоплює 39% ринку. На другому місці Tesla (30%), на третьому – Chevrolet (6%). За Volkswagen і Fiat закріпилися на 4 і 5 місця з показником у 5%.

Раніше ми повідомляли, що Мінінфраструктури підраховує вартість охорони в поїздах.