Українців порадували затяжними вихідними

В Уряді повідомили, що українців очікують тривалі вихідні. Вони відпочиватимуть два рази по цілих чотири дні, правда без відпрацювання у вихідні не обійтися. Інформацією ділиться РБК-Україна.

Вихідний. Фото: скріншот YouTube
Вихідний. Фото: скріншот YouTube

Згідно з інформацією, уряд України анонсував затяжний відпочинок в наступному, 2022 році. Завдяки святам, українці зможуть відпочивати протягом чотирьох днів і так два рази. Але доведеться і пару раз попрацювати суботами.

Затяжні вихідні очікуються в березні коли в країні святкуватимуть Жіночий День. 8 березня наступного року випадає у вівторок, в результаті чого громадяни відпочиватимуть і в понеділок, 7 березня. Замість цього на роботу доведеться вийти в суботу 12 березня. Але все ж відпочити можна буде 5, 6, 7 і 8 березня.

Популярні статті зараз

Несподіване "бабине літо": синоптики змінили прогноз, коли чекати двотижневого потепління

У цей день завершіть розпочаті справи: велике свято 18 жовтня, прикмети та заборони

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Також і День Конституції України у 2022 році випадає на вівторок. Тому українці зможуть не виходити на роботу в понеділок 27 червня і насолоджуватися відпочинком 25, 26, 27 і 28 червня, але відпрацювати доведеться 2 липня в суботу.

Решта святкових днів, які відзначатимуть в Україні, проходитимуть за встановленим графіком, без перенесення і відпрацювань у вихідні дні.

Варто відзначити, що під час святкування Дня Незалежності лідер країни Володимир Зеленський підписав документ, в якому йшлося про святкування додаткового державного свята під назвою День української державності. Його планують відзначати 28 липня в День Хрещення Руси-України. Якщо Парламент підтримає даний указ, то українців у липні очікує ще один додатковий вихідний день.

Як нам відомо, в поточному місяці не віщується жодного державного свята і жодного додаткового вихідного дня, проте в жовтні громадяни відпочиватимуть на 4 дні більше, правда один день доведеться відпрацювати в суботу. Річ у тому, що 14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, у зв'язку з чим вихідними стануть 14, 15, 16 і 17 жовтня.

Нещодавно Новинар розповідав, що синоптики дали прогноз погоди на тиждень.

Також Новинар писав, що у наступному році жінки, які вийшли на пенсію можуть розраховувати на підвищення пенсій.

Ще Новинар ділився інформацією про свята та традиції 20 вересня поточного року.