Стало відомо, хто з водіїв за порушення заплатить великі штрафи

Як стало відомо, що вже незабаром, а саме з 1 жовтня, в Україні запрацює повноцінно автофіксація WiM, яка буде автоматично визначати перевищення вагових норм. До речі, до цього, така фіксація працювала в тестовому режимі. Тому, власники габаритного транспорту, що перевищують ваговий контроль, отримуватимуть "листи щастя" зі штрафами. Про це пише інформаційний портал "Апостроф".

Траса.  Фото: скріншот YouTube-відео
Траса. Фото: скріншот YouTube-відео

Зазначається, що передбачається це законом за №1582-IX "про внесення змін до Кодексу України Про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю". Щодо вимірювального обладнання, то воно розташоване у верхньому шарі покриття, по всій ширині дороги. Крім того, перекриття передбачається всіх об'їзних шляхів.

Водії, які порушили ваговий контроль своїм габаритним транспортом, зобов'язані будуть заплатити чималі штрафи.

Скільки доведеться заплатити порушникам:

Популярні статті зараз

Українцям в кінці року підвищать заробітну плату: хто та скільки отримає

Вже давно цього чекали: ЗАЗ налагодить випуск дешевих моделей авто

Мінімальна пенсія 8 тис. грн: хто отримає такі виплати

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Все новости
  • Якщо перевищення вагових норм від 5 і до 10%, то в таких випадках штраф складе 8,5 тисячі гривень.
  • Перевищення габаритним транспортом вагових норм від 10 і до 20%, то в такому випадку необхідно буде заплатити 17 тисяч гривень штрафу.
  • Якщо ж перевищення вагових норм габаритним транспортом від 20 і до 30%, то в таких випадках штраф складе 34 тисячі гривень.
  • У випадки, коли перевищення вагових норм габаритним транспортом більш ніж 30%, в такому ж випадки штраф, який потрібно буде заплатити водієві, складе вже 51 тисячу гривень.

Крім того, наголошується, що за порушення, відповідальність в першу чергу несуть не самі водія габаритного транспорту, а власники цих автомобілів. Ще великий штраф, розмір якого становить 51 тисячу гривень, платитимуть і ті недобросовісні власники авто, які якраз таки, від автоматичної фіксації, приховують номери машин.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.