Коли, та за яких умов в Україні переводять годинники на зимовий час

У нашій країні вже протягом останніх сорока років заведено переводити годинники на зимовий і відповідно, літній час. Стало відомо, чи переводитимуть стрілки годинників цього року чи ні. Інформацією ділиться інформаційний портал ТСН.

Годинник. Фото: скріншот YouTube-відео
Годинник. Фото: скріншот YouTube-відео

Ще в далекому 1981 році в Україні було заведено переводити годинник згідно з літнім і зимовим часом. Дана процедура була потрібна для того, щоб скоротити кількість використаної електроенергії близько 1-3%. Відповідно до цього, стрілки годинника було заведено переводити на одну годину назад, а навесні на одну годину вперед.

У нашій країні вже не одноразово ставилося питання про скасування переведення годинників. Востаннє було запропоновано скасувати зимовий і літній час цієї весни. Третього березня в першому читанні Парламент прийняв закон. У документі пропонували ввести та закріпити один єдиний київський час і відмовитися від щорічного переведення годинників.

Популярні статті зараз

Скоро стане делікатесом: в Україні стрімко дорожчає сало, нові ціни

Мінімальна пенсія 8 тис. грн: хто отримає такі виплати

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Знайшла заміну Дану Балану: щаслива Тіна Кароль влаштувала романтичну прогулянку зі співаком Ivan NAVI. Відео

Все новости

Однак народні обранці не підтримали законопроєкт у другому читанні та відправили законопроєкт на доопрацювання. У зв'язку з цим українцям доведеться в черговий раз переводити стрілки годинника на годину назад в останню неділю жовтня. У поточному році це відбудеться 31 жовтня.

Але є і свої привілеї. Таким чином українці зможуть у вихідний день поспати на одну годину більше, проте перехід на зимовий час завжди негативно впливає на здоров'я. Тому потрібно прислуховуватися до порад спеціалістів.

Варто відзначити, що близько 32,6% світових країн також переводять стрілки годинників, проте більшість країн - ні. Наприклад, в результаті відмінності часу між країнами, група бойовиків, яка підготувала бомби з встановленим часом, передала їх ізраїльським арабам. В результаті невідповідності за часом, бомби вибухнули за годину встановленого ізраїльського часу, убивши лише бойовиків.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям обіцяють затяжні вихідні дні у зв'язку з державними святами.

Також Новинар писав, що в України стрибнули ціни на цвітну капусту.

Ще Новинар ділився, що з 20 вересня набули чинності нові карантинні правила.