В Україну повертаються жорсткі карантинні обмеження та які переваги матимуть вакциновані громадяни

З четверга, 23 вересня в нашій країні наберуть чинності нові карантинні обмеження, у зв'язку із введенням «жовтої» карантинної зони. Варто відмітить, що нові карантинні обмеження стосуватимуться лише тих українців, які відмовилися від вакцинації. Інформацією ділиться Оглядач.

Карантин. Фото: скріншот YouTube
Карантин. Фото: скріншот YouTube

З приходом осені та холодних днів в Україні стрімко зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію. Щоденна статистика демонструє високе зростання захворюваності яка перевищує шість тисяч. З огляду на те, що кількість інфікованих перевищує кількість видужалих, медична система поступової заповнюється. Темп приросту становить 3% щодня.

Станом на 21 вересня «допустимий» рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію був перевищений у столиці та 22 інших регіонах. У Києві кількість інфікованих становить 157 хворих на сто тисяч населення.

Популярні статті зараз

Від 400 гривень в одні руки: хто з українців почав отримувати підвищені пенсії

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Без сертифіката на вихід: нові правила для громадського транспорту, кого чекають подвійні перевірки

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Все новости

Разом з тим, збільшений рівень госпіталізації відзначається в 13 областях: Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській та Черкаській.

У зв'язку з такою ситуацією в країні будуть розділені обмеження для вакцинованих і тих, хто відмовився від вакцини. Для цього в уряді анонсували два види сертифікатів - "жовтий" і "зелений". Вони будуть внесені в додаток "Дія".

У "жовтому" буде розміщена інформація щодо першого вакцинування і негативного результату ПЛР-тесту, а у "зеленому", який діє більш тривалий період — про повний курс вакцинації.

У "жовтій" карантинній зоні працюватимуть школи та вищі навчальні заклади де 80% працівників мають «жовті» та «зелені» сертифікати. Це ж стосується і кінотеатрів, музеїв, басейнів і спортзалів.

У "червоній" зоні можуть працювати школи та вищі навчальні заклади де 100% працівників мають лише «зелені» сертифікати. Дане правило стосується і ресторанів, кафе, ТЦ, спортзалів і ринків.

Нещодавно Новинар розповідав, що в Уряді бракує коштів на оплату субсидій.

Також Новинар ділився прогнозом погоди на 22 вересня.

Ще Новинар писав, що з 1 жовтня на дорогах запрацює нова форма контролю.