Якою буде погода 23 вересня у всіх регіонах країни

Вже 23 вересня дощовою і сирою погода прогнозується по всій території України. До всього цього, буде ще й холодно. Про те, в яких регіонах країни очікуються опади, розповіли синоптики Укргідрометцентру, опублікувавши при цьому на сайті карту погоди.

Так от, за прогнозами синоптиків сирою, холодною та дощовою, погода буде у всіх регіонах країни, за винятком Ужгорода, оскільки там вірогідні прояснення. У північних областях України прогнозуються опади у вигляді дощів, буде сиро і мерзлякувато. Температура повітря вдень коливатиметься в діапазоні від + 7 і до +9, але не вище. Вночі ж стане прохолодніше, і температура повітря знизиться до + 3 градусів, місцями +5.

У центральних регіонах теж сира і дощова погода, а градусники протягом дня покажуть не вище +7, +9. Вночі ж відповідно буде ще свіже, оскільки температура повітря знизитися до + 3.

У столиці, 23 вересня, погода також буде дощовою, а на градусниках можна побачити від +7 до +9. Вночі буде прохолодніше, всього лише +4, місцями +6. Тому одягатися потрібно тепліше і не забувати парасольки.

У західних регіонах протягом дня йтиме дощ, а температура повітря становитиме від +8, +11, місцями до +13. Вночі, звичайно ж, буде простіше, а саме +3, максимум +5.

Популярні статті зараз

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

У південних і східних областях країни теж прогнозуються протягом усього дня дощі, а температура повітря коливатиметься від +8, до +13. Вночі градусники покажуть значне зниження температур, а саме +5 градусів, місцями + 7.

У таку сиру погоду потрібно одягатися тепліше і скрізь носити з собою парасольки.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні очікується дворазове підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як підтвердити стаж за час підприємницької діяльності.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українських пенсіонерів очікує підвищення розміру пенсійних виплат вже в грудні.