Українських пенсіонерів чекає перерахунок пенсійних виплат

Пенсіонери з великим інтересом прислухаються до будь-якої інформації щодо їх виплат. Ні для кого не секрет, що українські пенсіонери перебувають за межею бідності та ледве зводять кінці з кінцями. Багато з нетерпінням очікують індексації у зв'язку з якою їх пенсійні виплати стануть більше. Офіційний сайт Верховної Ради повідомляє, що в Україні мають намір підняти розмір виплат з 1 934 гривень до 2 093 гривень.

Пенсіонер. Фото: скріншот YouTube-відео
Пенсіонер. Фото: скріншот YouTube-відео

У зв'язку з тим, що розмір мінімальної пенсії збільшиться на 159 гривень, очікується і зростання максимальної пенсії. Таким чином українські пенсіонери, які отримували максимальні суми пенсійних виплат отримуватимуть близько 20 930 гривень.

Згідно з інформацією, в бюджеті переглянули питання щодо збільшення розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян в липні та грудні 2022 року, в результаті чого буде зростати розмір мінімальної та максимальної пенсійних виплат.

У 2022 році очікується перерахунок пенсій в липні. Таким чином мінімальні пенсії з 1 934 гривень виростуть до 2 027 гривень. А в грудні громадяни похилого віку вже будуть отримуватимуть 2 093 гривні.

Популярні статті зараз

Несподіване "бабине літо": синоптики змінили прогноз, коли чекати двотижневого потепління

Вже давно цього чекали: ЗАЗ налагодить випуск дешевих моделей авто

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Варто нагадати, що для отримання максимальної пенсії за наявності 35 років стажу сума заробітної плати повинна складати не більше 60 000 гривень. При оплаті внесків з кожної такої заробітної плати в наступному році пенсіонери можуть розраховувати на пенсійні виплати в розмірі 20 000 гривень.

Ні для кого не секрет, що найбільші заробітні плати в Україні отримують судді та вони отримують пенсійні виплати не за формулою, як всі прості громадяни. Однак вони можуть розраховувати на 80% від заробітної плати судді.

Зі збільшенням зарплат у них перераховують розмір пенсій. Разом з тим лише деяка частина українських пенсіонерів отримують виплати в розмірі 3 000 гривень.

Нещодавно Новинар розповідав, що українців раніше можуть відправити на пенсію й не давши змоги заробити страховий стаж.

Також Новинар повідомляв, що українцям доведеться віддати 4 500 гривень для заповнення нестачі в бюджеті.

Ще Новинар писав, що громадян шокували новими цінами на газ.