Через експорт українцям доведеться купувати картоплю в три рази дорожче

Як стало відомо, що нашу картоплю масово експортують до Білорусі, причому зовсім за низькими цінами. В результаті чого, вже взимку такий експорт овоча, може призвести до його дефіциту на внутрішньому ринку. А ціни на нього значно зростуть. Про це йдеться в матеріалі інформаційного порталу today.

А оскільки урожай картоплі в цьому році, за словами фермерів, в Білорусі дуже поганий, то вони з експортерів, перетворилися на імпортера. Варто підкреслити, що вперше Білорусь почала закуповувати овоч цього року в Україні й відповідно в інших країнах. На даний період часу ціни на ринках в Білорусі на картоплю оптом досягають, до 8 гривень за кілограм. Причому у нас в країні картоплю, Білорусь закуповує великими партіями по 1,60 за кілограм.

Але варто підкреслити ще й те, що наші фермери також скаржаться на не дуже хороший урожай картоплі в Україні, відзначаючи при цьому що, овоч вродив досить-таки дрібним, та й сорт його низький. І якщо в минулі роки такий урожай картоплі низької якості відправляли на корм худобі, а також на виробництво крохмалю, то вже в цьому році його доводиться поставляти, як на внутрішній, так і на зовнішній ринок.

Відзначається, в цьому році, протягом декількох місяців в Білорусь Україна експортувала більше 15 тисяч тонн овоча. Ще в Білорусь експортували картоплю з Росії, Німеччини, Єгипту, Азербайджану, а також з Північної Македонії.

Популярні статті зараз

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні очікується дворазове підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як підтвердити стаж за час підприємницької діяльності.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українських пенсіонерів очікує підвищення розміру пенсійних виплат вже в грудні.