Деякій категорії пенсіонерів України можуть виплатити тринадцяту пенсію за рахунок МВФ

У поточному році деяка категорія українських пенсіонерів може отримати приємний сюрприз від держави у вигляді тринадцятої пенсії. Це буде здійснено лише в тому випадку, якщо народні обранці підтримають дану постанову. Ще одну пенсію можуть виплатити коштом, що залишилися від МВФ. Інформацією ділиться РБК-Україна.

Українські пенсіонери зі своїми мізерними виплатами перебувають за межею бідності. Хоч індексація і трохи примножує їх виплати, проте їх ледь вистачає зводити кінці з кінцями. І ось ряд народних обранців пропонує виплатити українським громадянам, які перебувають на заслуженому відпочинку, додаткову пенсію.

Що ж стосується коштів, то їх пропонують взяти з грошей, які надійшли від Міжнародного валютного фонду. Мова йде не про кредит від МВФ, а лише про ту суму, яка надійшла в Україну в рамках ініціативи самого фонду.

Варто нагадати, що в поточному році Міжнародний валютний фонд виділив 600 мільярдів доларів, тим країнам, які є його членами. Гроші були виділені в якості безоплатної допомоги на відновлення економічної ситуації після пандемії коронавірусної інфекції. Нашій країні було виділено 2,7 мільярда доларів.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

Народні обранці пропонують саме з отриманих грошей і виплатити додаткову пенсію українським пенсіонерам, але не всім. У категорію щасливчиків потрапили лише ті громадяни, які отримують пенсійні виплати в розмірі менше середнього.

Таких пенсіонерів в нашій країні налічується понад десять мільйонів. Саме цій категорії громадян депутати й пропонують виплатити в листопаді додаткову пенсію в розмірі мінімальної пенсії.

Щоб здійснити задумане знадобитися близько 23 мільярдів гривень. Разом з тим народні обранці внесли пропозицію виділити близько 20 мільярдів на фінансування житлово-комунальної допомоги від держави та погасити борги з виплати військовим і медикам, які зайняті хворими на коронавірусну інфекцію.

Нещодавно Новинар розповідав, що українців здивували новими тарифами на газ.

Ще Новинар писав, що деякі водії будуть платити великі суми штрафів за порушення.

Також Новинар повідомляв, що в Україні будуть зростати ціни на соняшникову олію.