У 2022 році українців чекають два підвищення мінімальних пенсій і зарплат

У проєкт Державного бюджету на наступний рік внесли й перерахунок пенсійних виплат із зарплатами, що вже стало традиційним. У 2022 році українців чекають два підвищення мінімальних пенсій і один перерахунок мінімальної зарплати. Крім того, в березні відбудеться й індексація пенсій, інформує джерело fakty.

Так само, як і в поточному році, у 2022 році відбудеться два підвищення прожиткового мінімуму. 1 липня його розмір збільшиться на 115 гривень і складе 2 508 грн, а в грудні – ще на 81 грн і стане 2 589 грн. Він також безпосередньо впливає на розмір мінімальних пенсійних виплат, тому вони також зростуть два рази – в липні їх розмір стане 2 027 гривень, а в грудні підвищиться до 2 093 гривень.

Також у березні відбудеться щорічна індексація пенсійних виплат, яка торкнеться українців, які отримують гроші по досягненню віку, інвалідності, за вислугою років або ж через втрату годувальника.

Варто відзначити, що пенсіонери в Україні щороку отримують різні доплати, наприклад, досягли 80-річного віку з минулого року отримують додатково по 500 гривень. У жовтні поточного року 75-річні пенсіонери отримають додатково по 400 гривень, а розмір їх мінімальної пенсії зросте до 2 500 гривень. У 2022 році тих пенсіонерів, які переступили 70-річний вік, чекають доплати в 300 гривень, у разі наявності 20 або 25 років стажу.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні очікується дворазове підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як підтвердити стаж за час підприємницької діяльності.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українських пенсіонерів очікує підвищення розміру пенсійних виплат вже в грудні.