В Україні зміняться правила працевлаштування

Народні обранці підтримали проєкт документа, в якому йдеться про нові правила укладання договорів при працевлаштуванні. Згідно з новими умовами роботодавець матиме можливість індивідуально з працівником обговорювати його права, обов'язки, графік роботи та відпустки, разом з тим і можливі причини для звільнення. Інформацією ділиться Сьогодні.

Згідно з інформацією, даний законопроєкт дозволяє працівникам в один час співпрацювати з кількома роботодавцями. У новому документі розміщений зразок нового трудового договору, де можна буде прописати «свій» графік роботи, а також умови позапланової роботи та узгодити свій графік роботи.

Відзначається, що тепер працівники будуть нести відповідальність за псування власності роботодавця. У разі того, якщо компанія зазнала збитків у зв'язку з порушенням працівником правил роботі, то вона має право вимагати від співробітника оплати за псування майна.

Також в документі пропонують, щоб випробувальний термін не був встановлений для певної категорії громадян. Наприклад, приступити до виконання своїх обов'язків, без випробувального терміну можуть громадяни у віці до 18 років, а також жінки в положенні та громадяни з інвалідністю.

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

Кодекс законопроєктів про роботу поповнить стаття, згідно з якою індивідуальні трудові договори можуть укладатися на строк до п'яти років. Крім цього, дозволено визначати права й обов'язки співробітників та можливі причини, за якими він може позбутися робочого місця, якщо вони не вказані в трудовому законодавстві.

Разом з тим в трудовому договорі можуть бути прописані нестандартний графік роботи та умови позапланової роботи, які будуть узгоджені обома сторонами.

Нещодавно інформаційний портал Новинар писав, як підробіток у минулому може відбитися на пенсійних виплатах.

Також Новинар розповідав, що українцям пояснили як зміниться розмір та тривалість виплат по безробіттю.

Ще Новинар попереджав, що введення карантинних обмежень може негативно відбитися на заробітній платі.