Синоптики розповіли, коли в Україну увірветься друге "бабине літо"

Найближчими днями погода в Україні зміниться, причому в кращу сторону, адже починаючи з 25 вересня, по всій території країни буде сонячно і сухо. Крім того, відповідно, температура повітря теж підніметься. Тому на вихідних в Україну знову увірветься друге "бабине літо". Про це йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Так ось, згідно з їхнім прогнозом, вже починаючи з 25 числа, по всій території країни буде сухо і сонячно. У північних областях України температура повітря підніметься до +12, +14 вдень, ну а вночі ж звичайно знизитися і стовпчики термометрів покажуть від +5 до +7.

Щодо центральних областей і столиці, то там прогнозується сонячна і суха погода з температурою повітря вдень від +13 і до +15 градусів. А ось вночі від +6 і до + 8.

У західних регіонах, 25 числа теж прогнозується сонячна погода, а стовпчики термометрів покажуть вдень від +14 і до +17. Вночі буде трохи свіже, а саме від +6 до + 8.

У південних областях України, погода порадує жителів теплом і сонцем, а стовпчики термометрів покажуть від +16 до +19. Вночі трохи нижче, а саме +7, + 10.

Популярні статті зараз

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

50 гривень до пенсії: Кабмін встановив 4 категорії осіб, які можуть отримати виплати

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

У східних же регіонах України хоч і потеплішає, то опади все ж прогнозуються. Температура повітря підніметься до + 12, +15 вдень і від +6 до +9 вночі.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

26 вересня теж буде сонячно і більш менш тепло. Правда в деяких регіонах з опадами у вигляді дощу. Ясно і сухо буде в центральних, західних і південних регіонах країни, а ось дощити буде в північних, частково центральних і східних областях. Температура повітря вдень у всіх регіонах коливатиметься від +12 до +17, місцями +19, +20. Вночі ж від +6 до +10. А ось найтепліше буде на півдні країни, там стовпчики термометрів вдень піднімуться до +22.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

Нещодавно розповідав Новинар, якою буде погода 23 вересня.

Також повідомляв Новинар про погодні умови, які очікують українців найближчими днями.

Ще Новинар писав, що українців порадували затяжними вихідними.