В Уряді затвердили нові штрафи у розмірі 170 000 гривень

В Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція, в результаті чого країна опинилася у "жовтій" зоні карантину. У зв'язку з вакцинацією багато громадян отримали «зелені» або «жовті» сертифікати, які мають якісь привілеї. Кабмін підтримав пропозицію ввести в Україні тисячні штрафи за підробку СОVID-сертифікатів. Інформація була розміщена на офіційному сайті Кабінету Міністрів.

Український Уряд має намір жорстоко карати українців, які будуть помічені в підробці та купівлі СОVID-сертифікатів, в яких розміщена інформація про вакцинацію. Громадяни, які будуть помічені в підробці документів будуть покарані або штрафом, або позбавленням волі.

Даний документ був розроблений в Міністерстві охорони здоров'я, а в середу, 22 вересня проєкт документа підтримав Кабінет Міністрів.

Виходячи із записки до законопроєкту, в Україні почастішали випадки фальсифікації документа про проходження курсу вакцинації. Така ситуація несе загрозу для здоров'я українців, у зв'язку з чим і було запропонована кримінальна відповідальність за підробку сертифікатів.

Популярні статті зараз

Вже давно цього чекали: ЗАЗ налагодить випуск дешевих моделей авто

Скоро стане делікатесом: в Україні стрімко дорожчає сало, нові ціни

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Все новости

У документі внесли пропозицію встановити штрафи в розмірі від 85 000 до 170 000 гривень, а також позбавлення волі строком на три роки.

Величезні штрафи очікують і тих, хто буде користуватися фальсифікованими сертифікатами. За використання таких документів доведеться заплатити від 34 000 до 68 000 гривень штрафу або ж позбутися волі строком від 1-го до 3-х років.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не здобувши необхідного стажу.

Також Новинар повідомляв, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще Новинар писав, що українцям прийдеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.