Кому з пенсіонерів виплачуватимуть щомісячні надбавки

Як стало відомо, що регулярну надбавку до пенсії, з 1 жовтня поточного року, почнуть отримувати пенсіонери у віці від 75 до 80 років. Відзначається, що щомісячна доплата їм складе в розмірі 400 гривень. Крім того, пенсіонери, зі страховим стажем від 20 до 25 років отримуватимуть пенсійні виплати в розмірі не менше ніж 2 500 гривень. Про це пише інформаційний портал obozrevatel.

Відзначається, що передбачено, введення даної надбавки до пенсійних виплат громадянам України з жовтня місяця, змінами в постанові Кабміну під номером 127. Хоча спочатку планувалося, що введуть надбавку пенсіонерам у віці від 75 років, ще в липні місяці поточного року.

Як підрахували в Мінсоцполітики, що в Україні, таких пенсіонерів, яким більше ніж 75 років, 2,4 мільйона і всі вони повинні отримати надбавку до своїх пенсійних виплат. Нараховувати її почнуть відразу ж, як тільки пенсіонеру виповниться 75, і до того часу, як він досягне 80-річного віку. А ось вже ті пенсіонери, яким за 80, отримуватимуть щомісячну надбавку в розмірі 500 гривень. А якщо у них ще й достатньо страхового стажу, то пенсійні виплати у цієї категорії українців не повинні бути нижче 2 600 гривень.

Також є й інші доплати до пенсійних виплат українцям:

  • Так от, доплати з 1 липня вже почали отримувати ті українці, які мають інвалідність першої групи. Зазначається, що якщо ці громадяни отримують виплати та надбавки менше ніж 2 200 гривень, то їм обов'язково будуть виплачені доплати.
  • Ще Кабінетом Міністрів України було впроваджено щомісячну надбавку до пенсійних виплат для військових.
  • А вже наступного року, планують розширити дану програму доплат за віком, тим громадянам, якім понад 70 років. Тому, до пенсійних виплат цієї категорії українців доплачуватимуть щомісяця по 300 гривень.

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Олія, цукор, гречка: українців попередили про глобальне дорожчання харчових продуктів, експерти назвали причину

Від 80 до 800 гривень до пенсії: українцям перерахують пенсії, хто скільки отримає з 1 грудня

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не отримавши необхідного стажу.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.