У фінансовій установі дали докладну інструкцію того, як не позбутися своїх вкладів

Як стало відомо нещодавно, що державна установа "Ощадбанк", починаючи з жовтня, буде списувати з рахунків своїх клієнтів деякі комісійні, тому клієнти банку можуть втратити через це частини своїх коштів. А щоб уникнути списання комісійних їм необхідно пройти, в будь-якому відділенні даної фінансової установи, ідентифікацію. Про це йдеться на офіційному сайті oschadbank.

Варто підкреслити, що йдеться не про всі вклади клієнтів даного банку, а тільки про ті, за якими не було ніяких операцій і руху протягом 3 років і більше. А саме, про тих, що лежать у фінансовій установі більше ніж 3 років, як то кажуть "мертвим вантажем", тому саме з них, банк і почне списувати деякі комісійні вже на початку жовтня.

Покрокова інструкція того, що потрібно робити, щоб не втратити свої накопичення:

  • Так от, якщо клієнти банку до 30 вересня поточного року, не звернуться до фінансової установи, то само собою банк спочатку змінить на таких рахунках облік залишків коштів, після чого рахувати їх буде, як нерухомі вклади.
  • Якщо клієнт банку так і не з'явився до зазначеного числа, то фінансова установа вважатиме, відповідно до статті 1075 частини 2, Цивільного кодексу України, що таким чином вкладник дав їм право на розірвання з ним договору та закриття його рахунку.
  • Крім того, в разі, коли клієнт не пройде ідентифікацію, то це буде розцінюватися, як згода, згідно з тарифами та правилами, на списання з його рахунків якоїсь щомісячної комісії, оскільки його внесок є "нерухомим".

А для ідентифікації, клієнту банку потрібно з'явитися до фінансової установи, маючи при собі ідентифікаційний номер і паспорт.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не отримавши необхідного стажу.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.